METODA

W naszych kursach posługujemy się metodą warsztatową, która umożliwia oprócz teoretycznego omówienia wybranego zagadnienia analizę konkretnych przypadków (case study).
Szkolenia przez nas proponowane odbywają się w siedzibie firmy, aczkolwiek istnieje także możliwość szkoleń wyjazdowych u zamawiającego.
Organizujemy szkolenia zamknięte (in company) w siedzibie Klienta oraz szkolenia otwarte dla zainteresownych uczestników. Szkolenia zamknięte realizowane są na zamówienie zgodnie z wymaganiami i potrzebami konkretnego Klienta. Szkolenia otwarte realizowane są  biurze firmy w oparciu o schemat przygotowany przez wykładowcę, zgodnie z treścią programu konkretnego szkolenia.

Metoda
W naszych kursach posługujemy się metodą warsztatową, która umożliwia oprócz teoretycznego omówienia wybranego zagadnienia analizę konkretnych przypadków (case study).Szkolenia przez nas proponowane odbywają się w siedzibie firmy, aczkolwiek istnieje także możliwość szkoleń wyjazdowych u zamawiającego. Organizujemy szkolenia zamknięte (in company) w siedzibie Klienta oraz szkolenia otwarte dla zainteresownych uczestników. Szkolenia zamknięte realizowane są na zamówienie zgodnie z wymaganiami i potrzebami konkretnego Klienta. Szkolenia otwarte realizowane są  biurze firmy w oparciu o schemat przygotowany przez wykładowcę, zgodnie z treścią programu konkretnego szkolenia.